العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Bir Emlak Aldığınızda İhtiyacınız Olabilecek Ürün ve Hizmetler"
İletişim
GROUPE SEBX


Adres : GROUPE SEB İSTANBUL EV ALETLERİ TİC.A.Ş. Beybi Giz Plaza Dereboyu Cad. Meydan Sok. No:28 Kat: 12 Maslak İstanbul

Telefon : +90 212 4444050

E-posta : musteri_hizmetleri@tefal.com.tr

Web : http://www.tefal.com.tr

TEFAL

Elektrikli Ev Aletleri / İstanbul (Avrupa), Türkiye
Büyük Görsel
 • Firma Hakkında

  1994 yılında kurulan Tefal Istanbul uyguladığı başarılı pazarlama ve satış politikalarıyla çok kısa sürede küçük elektrikli ev aletleri pazarında Türkiye’nin bir numaralı markası halini aldı. 1997 yılından itibaren yayınladığı “Sen Herşeyi Düşünürsün” yemek programıyla mutfak aletleri pazarının gelişmesini ve bu günkü büyüklüğüne ulaşmasında önemli rol oynadı. Dünyada başka bir örneği olmayan Tefal Shopları açarak sektörün perakendecilik alanında da büyük atılım yapmasını sağladı. 1999 yılında Rowenta markasının da bünyesine katılmasıyla Groupe Seb İstanbul adını aldı. Türkiye’deki faaliyetlerine ek olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan ve Gürcistan’da da Tefal ve Rowenta markalarının pazarlama faaliyetleri Groupe Seb Istanbul tarafından idare edilmektedir.


  Groupe SEB


  120’den fazla ülkede faaliyet gösteren Groupe SEB, küçük ev aletleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir.


  Dünyanın bir yerlerinde, saniyede dört tüketici bir Groupe SEB ürünü alıyor. Bu sayfada Groupe SEB’i daha iyi tanımanızı sağlayacak başlıca bilgiler yer alıyor.


  Ayrıntılı bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin.


  http://www.groupeseb.com/english

 • Ulaşım