العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"


SPRADON VADİ

Başakşehir, İstanbul (Avrupa), Türkiye
Showroom
Vaziyet Planı
Galeri
Büyük Görsel
Fiyat Aralığı
178.000 - 385.000 TL
Teslim Tarihi
Ocak 2014
m² Aralığı
71 - 255 m²
Emlak Tipi Seçenekleri
1+1   2+1   3+1 Dubleks   2+1 Dubleks   
 • Proje ve İnşaat Firması Hakkında Bilgi

  SPRADON VADİ


  Kuzu Grup ,1943 Yılından bu yana,Türkiye'nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunarak,inşaat sektöründe hep güven,gelişim ve başarının temsilcilerinden oldu.Kuzu Grup olarak bugüne kadar hayata geçirdiği,farklı projelerele ,farklı zevklere,tarzlara ve bütçelere hitap ederek Bahçeşehir''e değer kattı.


  Birbirinden başarılı özel konut projeleriyle adını duyuran Kuzu Grup, Emlak Konut GYO ile birlikte Bahçeşehir 2. Bölge’de 160.000 m2’lik inşaat alanı ve 42.000 m2’lik de arsa alanı üzerinde geliştirdiği modern konut projesi SPRADON VADİ ile dikkat çekiyor? Proje adını Bahçeşehir’in Ispartakule yerleşim bölgesinin antik dönemdeki adı SPRADON’dan alıyor. Konforu ve özellikle de doğaya sahip çıkan konsepti ile ilgi çeken SPRADON VADİ projesi; 1037’si konut, 1 adet ticari üniteden oluşacak. 28 ve 30 katlı iki kulenin yanı sıra 5 tane de 9 ve 12 katlı blokların yer alacağı projenin son teslim tarihi Ocak 2014.


  Toplam yatırım değeri 250 milyon TL olan Spradon Vadi’de 544 adet (1+1) ve 483 adet (2+1), 6 adet (2+1 Dubleks), 4 adet (3+1) dubleks daire ve 1 market yer alacak. % 80’i yeşil tasarlanan vadide açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, su ve yeşili buluşturan şelaleler yer alıyor. Oyun alanları, yürüyüş parkurları, Fitness Center, Sauna ve Türk hamamının da bulunacağı SPRADON’da otopark sorunu da olmayacak. Her daire için konut erişimli bir kapalı otopark ve SPRADON VADİ misafirleri için de 300 araçlık bir açık otopark yer alacak.


  Yangın, gaz alarmı, duman dedektörleri ve her odada bulunacak yangın sprinkleri ve görüntülü intercom tesisatı ile bütün dairelerde güvenlik en üst seviyede olacak. Su ve yeşili buluşturan Spradon Vadi tüm cazibesi ve uygun fiyat politikası ile sizi bekliyor.


  KUZU GRUP Hakkında


  1943 yılından bu yana, Türkiye'nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak adına inşaat sektöründe hep güven, gelişim ve başarının temsilcilerinden olduk.


  Önce kurulduğumuz bölgede daha sonra da büyüyerek tüm yurtta kalkınmanın dinamiklerine destek verdik. Çağı takip eden ülkemizin, dünya geleceğinde söz sahibi olması ve sahip olduğu eşsiz dev potansiyeli, ilham veren kültürel dokusuyla insanlığa yeni bir vizyon katkısı oluşturacak güce ulaşması için kendi işimizde hep yenilenen, ilerleyen bir organizasyon olmak için çalıştık.


  Ülkenin her yanında 250'ye yakın projeyi hayata geçirdik. Birçok hayatın geleceğine katkıda bulunduk. Son derece nitelikli olan teknik kadrosu gün geçtikçe genişliyor. Güvenilir, devamlı gelişen, başarılara imza atan bir firma olarak Türkiye'de kalkınmaya büyük katkılarda bulunmaya devam ediyor. Bugün yine sektörümüze ivme kazandıran bir güç olmak adına sağlam, dinamik yapımızla çalışıyor, projeler üretip uyguluyor, çağın gelecek vadeden iş kollarında araştırmalarımızı sürdürüyoruz.


  Hedefimiz


  Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yurt içinde ve yurt dışında büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır.


  Kurumsal Politikamız


  Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne kazandığımız bilgi birikimi, organizasyon yeteneğini ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanmaktır.


  Prensibimiz


  Konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA ve KALİTELİ şekilde tamamlamaktır.


  Yönetim Politikamız


  KUZUNUN TEMEL HEDEFİ; yüklendiği işleri uluslararası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak, öngörülen sürede kaliteli, sağlıklı ve karlı bir şekilde gerçekleştirmektir.


  KUZU; iş planlarındaki faaliyetlerini, deneyimli kadrosunun katkılarıyla, geniş bilgi birikiminin temeline dayandırmakta ve bu faaliyetleri grup şirketleri ve iştirakleri ile yürütmektedir.


  KUZU YÖNETİMİ; başarının ve geleceği teminat altına almanın, çalışanlarının katkısı ile işyeri huzuruna, güvenliğine ve yaptığı işlerin kaliteli olmasına bağlı olduğunun bilincindedir.


  KUZU ÇALIŞANLARININ ANA PRENSİBİ; toplam kalite hedefleri doğrultusunda, işlerini doğru ve tam olarak, zamanında yapmaktır. KUZU, hizmet verdiği her kişi ve kurumu, kendi müşterisi kabul eder, bu anlayışla yönetim sistemini oluşturur.


  KUZU YÖNETİM SİSTEMİNİN AMACI; yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili tehlikelerin tanımlanması, gerekli risk analizlerinin yapılarak, çevrenin korunması ve toplam kalitenin iyileştirilmesidir.


  KUZU ÜST YÖNETİMİ; bu amacı gerçekleştirmek üzere, kalite, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik konularında iyileştirme yapmak üzere, çalışanlarının bilinçlenmesi için eğitim ihtiyaçlarının planlanmasını ve verilmesini, teknolojik gelişmeleri de takip ederek, proje faaliyet alanlarında uygun çalışma ortamına yönelik sistemlerin kurulmasını, insan ve çevre sağlığına uygun kaliteli malzeme ve teçhizat seçiminin sağlanmasını, tasarım ve inşaat faaliyetlerinde, doğal kaynak kullanımının optimum düzeyde tutulması ve geri dönüşümün desteklenmesini, bu politikaların üst yönetim tarafından gözden geçirilmesini, taahhüt etmektedir.