العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"


ŞİRECİ PLAZA

Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye
Planlar
Galeri
Büyük Görsel
Fiyat Aralığı
160.000 - 240.000 TL
Teslim Tarihi
Eylül 2014
m² Aralığı
110 - 170 m²
Emlak Tipi Seçenekleri
1+1   2+1   3+1   
 • Proje ve İnşaat Firması Hakkında Bilgi

  Karataş 400 nolu cadde üzerinde 13.220m2 arsaya sahip yeni bir yaşam alanı özel mimari tasarımı ile konforlu bir yaşamı 23 katlı 2.blokdan olusan 3+1-2+1-1+1 daire bulunmaktadır. Deprem yönetmeliğine uygun betonerme 1.sınıf yapı malzeleri kullanlmaktadır.


  KURUMSAL


   2001 yılında müteahhitlik mesleğine başlayan Ediz Karagülle kısa sürede Ediz İnşaatı kurarak binlerce kişiyi ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sosyal yaşam konutları yaparak hızla büyüyen şirketimiz Dayanıklı, Kaliteli, Teknolojik ve Güvenli yaşam alanlarını sağlam mühendis ve idari personel kadrosuyla ev sahibi olmaktan daha fazlasını sunuyor.


   POLİTİKAMIZ


   Kalite bilincini yayarak, bölge ekonomisine katkıda bulunmak, Müşteri ihtiyaçlarını belirleme ve bu ihtiyaçlara yönelik uygun projeler yaparak beklentileri karşılamak, Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak, Yeni yaşam biçimi sunarak konut gibi kalıcı değerler üreten şirketimizde güvenilirliği birinci öncelik yapmak, Her zaman yeniliğe açık, en son teknolojileri takip edip uygulayarak yenilikçi duruşumuzu sektöre örnek olacak şekilde ileriye taşımak, Yapılanmamız, hedef ve stratejilerimiz müşteri odaklı olup, en önemli öz varlıklarımız arasında bulundurmak, Yasal şartlara ve standartlara uygun zamanında ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı kalite politikası olarak benimsemiştir.


   MİSYONUMUZ


   Kaliteden ödün vermeden kente yeni yaşam alanları kazandırarak, modern mimari anlayış ve akılcı mühendislik çözümleriyle toplumsal yaşam standartlarını oluşturmaktır.


   VİZYONUMUZ


  Ediz İnşaat olarak geçmişten gelen sağlam, kaliteli ve güvenilir çalışma anlayışımızla bölgesel ve ulusal platforma aynı duyarlılıkla sürekli iyileşen kalite politikası ile sektöre yön vermeye ve ülkenin sayılı inşaat firmaları arasına girmeyi hedeflemekteyiz.