العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"


SİNPAŞ AQUA CITY 2010

Ümraniye, İstanbul (Anadolu), Türkiye
Showroom
Vaziyet Planı
Galeri
Büyük Görsel
Fiyat Aralığı
308.500 - 1.284.500 TL
Teslim Tarihi
Şubat 2012
m² Aralığı
56 - 233 m²
Emlak Tipi Seçenekleri
1+1   2+1   3+1   4+1   3,5+1   
 • Proje ve İnşaat Firması Hakkında Bilgi

  Tarihin en göz alıcı medeniyetleri hep su kenarında kuruldu. Su medeniyetinin yeni başkenti Aqua City 2010 gibi...


  Tüm yaşam mekanları eşsiz göl manzarasına bakan Aqua City 2010... İstanbul'un merkezinde, göl kenarında ayrıcalıklı bir yaşam... Yeşille mavinin ortasında zengin bir sosyal hayat...


  2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul'a yeni bir renk... Hayatına değer katmak ve geleceğe değerli bir yatırım yapmak isteyenler için...


  Su temalı projeleriyle öncü, yaşam ve yatırım değerini yükselten Sinpaş, bu kez Aqua City 2010 ile İstanbul’un geleceğine dokunuyor.


  Şehrin içinde yaşamak artık doğadan uzak olmak anlamına gelmiyor. Çünkü Aqua City 2010'daki gölün çevresinde Japon kirazından erguvan ağaçlarına, kumsal bitkilerinden yüzen iskeleler üzerinde yer alan çeşitli yeşil alanlara kadar her şey sizin için özel olarak tasarlandı. 


  Su kenarında yer alan bambular sade ve ferah bitki örtüsünün ana unsuru olarak projelendirildi. Yemyeşil koru alanından göle doğru uzanan yalı bahçeleri özel peyzajın sadece bir bölümü... 


  Dünyanın en yaşlı ağaç ırkı olan Ginko Biloba’lar peyzajın en heybetli unsurlarından biri olması için özel olarak seçildi.


  Gayrimenkul sektöründe 38 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Sinpaş Grubu, 2006 yılı sonunda yeniden yapılanarak, konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başlamıştır. Sinpaş GYO, Sermaye Piyasası Kurulu’nun ilgili düzenlemelerine göre kurulmuş halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığıdır.


  Sinpaş GYO %49 halka açıklık oranı ve 31 Aralık 2011 itibari ile 594 milyon TL piyasa değeri ile İMKB'de işlem görmektedir.


  Güçlü ekibi, sağlam finansal yapısı ve iyi yönetimiyle hissedarları ve iş ortakları için sürekli değer oluşturan Sinpaş GYO'nun sermayesini temsil eden hisselerin yaklaşık %37'si piyasada fiilen dolaşımdadır. Sinpaş GYO aktif büyüklüğü 30.09.2011 itibari ile 1,85 milyar TL’ye ulaşmıştır. ‘’


  Geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek ve çeşitli bölgelerde nitelikli yerleşim alanları geliştirilmesinde öncülük yaparak Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkıda bulunan Sinpaş Grubu’nun misyonunu devam ettiren Sinpaş GYO, faaliyetlerini aynı hizmet ve sorumluluk anlayışı çerçevesinde sürdürmektedir. Sinpaş GYO nitelikli ve çok özel projelerle iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunarken, yatırım yaptığı bölgelerin gelişmesine ve güzelleşmesine de katkıda bulunmaktadır.


  Sinpaş GYO, nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşımayı ve konut sektöründe Türkiye’nin öncü şirketi olmayı hedeflemektedir.