العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"Sinpaş Ankara İncek Life'ın örnek daireleri hazırTürkiye’nin öncü gayrimenkul şirketi Sinpaş GYO’nun, Ankara’daki ilk konut projesi İncek Life’ın örnek evleri, Ankaralıları farklı bir yaşam anlayışıyla tanıştırıyor. Tasarım ve uygulaması DEKOR’S tarafından yapılan örnek evlerde ayrıcalıklı yaşam için her detay düşünüldü


Geliştirdiği projeler ile bulunduğu bölgelere değer katan Sinpaş GYO tarafından, 150 dönüm arazi üzerinde yüzde 70'i yeşil alan ve su olmak üzere projelendirilen İncek Life'ta konut satışları devam ediyor. Ankara'nın havasını değiştiren İncek Life'ın 3+1 ve 4+1 seçenekli örnek evleri Dekor'S tarafından kendi tasarımı olan birçok ürün ile birlikte; Vanucci, Smeg, Paşabahçe gibi markaların ürünleri ile özenle hazırlandı.


Modern dokunuşlar romantik tasarımlar…


Temalı konut projelerinin Ankara'daki ilk örneği olarak Sinpaş GYO tarafından tasarlanan İncek Life'ta 3+1 Leylak Evleri yeni bebek sahibi ve bir çocuklu aile için modern çizgilerle tasarlandı. Modern çizgiler, sıcak renk tonlar, kadife kumaşlar, bakır-altın metalin parlak etkisi ile birleştirilen ve iki çocuklu bir ailenin keyifle yaşayabileceği evin tasarımında, şeffaflık ve rahatlık hissi dekorasyona tamamen yansıtıldı. 164 metrekarelik örnek dairenin salonunda kullanılan sezonun trend rengi mürdüm ve pudra, modernliğe vurgu yaparken evin enerjisini de yükseltiyor. İncek Life'ın ikinci örnek evi ise sade bir lüksü temsil eden 4+1 Lale Konaklarından seçildi. Dört kişilik bir aile için tasarlanan evin; en romantik köşesi ebeveyn yatak odası, en tarz köşesi genç erkek, en sevimli köşesi ise genç kız odası oldu. 198 metrekare büyüklüğündeki örnek ev dört kişilik bir aile için tasarlandı. Örnek evde bej, vizon gibi renkler sadelik ve doğallığa vurgu yaparken, mürdüm rengi özellikle salona canlılık katan bir detay olarak dikkat çekiyor.


Klasik tarzda parlak mermer yüzeyler, ayna ve paslanmaz detay çözümleriyle desteklenerek ışıltılı bir etki yakalandığı tasarımda, evin tüm dekorasyonunda kalitesi ve zarafetiyle büyük beğeni toplayan markalar kullanıldı. Süslemelerde yer alan aynalar, mekâna ışıltı ve derinlik katarken, balkonları göle ve yemyeşil doğaya bakan Lale Konakları sakinlerine, dengeli ve huzurlu bir sükûnetin anahtarını sunuyor.


İlham veren tasarımlar…


Dekor's imzası taşıyan örnek evler İncek Life'ta nasıl bir evde yaşayacağınızı yansıtıyor, evini kendi dekore etmek isteyenlere ilham veriyor. Ankara'nın havasını değiştiren İncek Life'ta villalar dışındaki tüm evler, yer kaplamalarından tavan kaplamalarına, mutfak cihazlarından klima tesisatına kadar dekorasyonlu olarak satışa sunuluyor. Evini kendisi dekore etmek isteyenler ve villa sahipleri dilerlerse kalite ve güvenirlilik felsefesiyle tasarlamış olduğu mekanlara hayat veren Dekor's'tan hizmet alabiliyor.


Dengeli yaşam için İncek Life'ta seçenek çok!


Doğal ortamda yüzülebilir biyolojik gölü, tematik bahçeleri, yogadan golfe uzanan açık ve kapalı zengin spor alanları, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu ile Ankara'ya taze bir yaşam getirmeyi hedefleyen İncek Life, 5 farklı blok ve 2 farklı villa seçeneğiyle İncek Life zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Projede 1+1 74 metrekare daireden, 5+1 451 metrekare villaya kadar 22 farklı metrekarede ev seçeneği sunuluyor. Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara'ya geleceği şimdiden sunuyor.


Dekor'S Hakkında


Sinpaş Grubu bünyesinde 2004 yılından bu güne profesyonel kadrosu ve yenilikçi ruhuyla estetiği fonksiyonla birleştiren Dekor'S bütünden detaya, teknikten tasarıma, tüm dekorasyon süreçlerini yöneterek, fikirleri gerçeğe dönüştürüyor.


Kurumsal proje çalışmaları ile grubun tüm dekorasyon ihtiyaçlarına (satış ofisleri, örnek daireler, sosyal tesisler v.b.) hizmet veren Dekor'S, aynı zamanda Sinpaş projelerinden konut sahibi olan kişilere dekorasyon konusunda hizmet veriyor. Hayalin gerçeğe dönüştüğü bu süreçte konsept tasarım, projelendirme, ürün temini, depolama, uygulama ve satış sonrası hizmetleriyle, trendleri, özel seçimleri sunarak, projelerin hızla yaşama geçmesini sağlayan Dekor'S, tüm Sinpaş projelerinde konut sahiplerine sıcak, mutlu ve göz alıcı bir evde keyifli yaşam alanları tasarlıyor.