العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"Projelerden Ev Bulmak Artık Çok KolayKonut veya ofis projelerini aramak için tek tek web sitelerini karıştırmaya artık gerek kalmadı.


Konut projelerinin yeni adresi www.emlakproje.com, projelerin kendi web sitelerinde bile bulunmayan pek çok bilgi ve yeniliği bünyesinde barındırarak yayın hayatına başladı.


Türkiye'nin, bünyesinde banner gibi reklamları bulundurmadan, sadece projeleri tüm detaylarıyla tanıtan ilk uluslararası web sitesi www.emlakproje.com ve www.realtyproject.com test sürecini de tamamlayarak yayın hayatına başladı.


Türkiye'de ilk defa


Web sitesine giren kullanıcılar aynı anda birçok projeyi karşılaştırma imkanı bulabileceği gibi, 10 km yarıçapında yer alan bütün hastane, eczane, kreş, okul ve metro istasyonunu da güncel olarak görebilme imkanına sahip olacak. Projelerin kendi web sitelerinde bile bulunmayan bu hizmetin yanında, yine Türkiye'de ilk defa bir web sitesinde çeşitli referans noktalarından çekilmiş video ile projelere ulaşım için yol tarifleri yapılıyor. Yani artık projelere ulaşmak çok kolay olacak.


Türkçe'nin yanı sıra tüm içeriğinin İngilizce, Rusça ve Arapça'ya da çevrildiği ve emlakproje.com'a bağlı olan www.realtyproject.com sayesinde, pek çok konut geliştiricisi kendi web sitesinde olmayan dil alternatifini bile bu site sayesinde yabancı müşterilerine sunabilecek. Türk gayrimenkul projelerini, mütekabiliyet yasasıyla oluşan yabancı müşteri potansiyeliyle buluşturacak www.realtyproject.com gayrimenkul sektörüne ciddi katkı yapmayı hedeflemiştir.


Ayrıca, ilk defa internet kullananların bile rahatlıkla kullanılabileceği şekilde tasarlanan sitede, sadece inşaatı veya satışı devam eden yeni konut projelerine yer veriyor.


www.emlakproje.com sitesinin kullanıcılara sağladığı bir diğer kolaylık ise, başka hiçbir işleme gerek duymadan - sadece tek bir tuşla, ilgilenilen proje ile bağlantı kurabilmesi. Bu yenilik de Türkiye'de bir ilk! İlgilenilen projeye girildiğinde “Biz Sizi Arayalım” bölümünü tıklayanlar, projenin Satış Sorumlusu tarafından en kısa zamanda aranarak istedikleri bilgiye doğrudan telefonla ya da yüz yüze görüşerek ulaşabilirler.


Gayrimenkul ile ilgili tüm genel soruların da ücretsiz olarak cevaplandığı “sorun cevaplayalım” bölümünün yanı sıra çevreci projeler de düşünüldü. LEED ve BREAM sertifikalarını almış veya almak için başvurmuş projelerin ana sayfada yayınlandığı bölüm de kullanıcılar tarafından özel ilgi çekiyor.


www.emlakproje.com'un, kullanıcı dostu, basit, sade ve şık tasarımı ile kısa zamanda Türkiye'nin her tarafından konut arayan yerli ve yabancıların yeni referans noktası olması hedeflenmektedir.(haber7)