العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"


NEF KAĞITHANE 03

Kağıthane, İstanbul (Avrupa), Türkiye
Planlar
Vaziyet Planı
Galeri
Büyük Görsel
Fiyat Aralığı
255.000 - 965.000 TL
Teslim Tarihi
Şubat 2016
m² Aralığı
36 - 113 m²
Emlak Tipi Seçenekleri
1+1   
  • Proje ve İnşaat Firması Hakkında Bilgi

    Nef Kağıthane 03, şehrin merkezinde yaşamak veya çalışmak isteyenlerin beklentilerini karşılamak ve hayal ettikleri gibi bir yaşam sunmak için Kağıthane'de hayata geçiyor. Aynı parselde bulunan Nef Kağıthane 11 ve Nef Kağıthane 10 projelerinin yanı sıra, Metro Grossmarket, Bauhaus, Mediamarkt ve Axis alışveriş merkezlerinin yakınında yer alıyor.


    18 katlı bir konut ve 14 katlı bir ofis bloğundan oluşan Nef Kağıthane 03'te 335 konut, 143 ofis ve 12 mağaza yer alıyor. Projedeki 1+1 konutlara, 44 m2’lik dairenin yanında 5 m2’lik depolarıyla birlikte sahip olunuyor. Ayrıca bahçeli, balkonlu ve teraslı daire tiplerinin de yer aldığı projede 1+1 konutlar, birleştirilerek 2+1 ve 3+1 daireler de elde edilebiliyor. Nef Kağıthane 03, şehrin merkezinde nefes veren yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.


    2010 yılında yaratılmış, metrekarelerle değil santimetrekarelerle çalışan bir Timur Holding markası olan Nef, insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlayan bir marka olmayı hedeflemektedir.


    Dünyanın en prestijli 3 mimari grubu olan Foster & Partners, HOK ve SOM ile beraber projeler geliştiren Nef, içinde evler, ofisler, suitler, apartmanlar, flatler, dormlar ve residanslar olmak üzere farklı yaşamlara ve tarzlara uygun 7 seri barındırmaktadır. Dünyada ilk kez uygulanan Foldhome konseptinin de sahibi olan Nef, tasarıma verdiği önemle kapı kollarından asansör tuşlarına kadar her tülü detayı tasarlarken dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılarla beraber çalışmakta ve yapılmakta olan diğer tüm projelerden ayrılmaktadır.