العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"


LAPİS HAN

Kartal, İstanbul (Anadolu), Türkiye
Showroom
Planlar
Vaziyet Planı
Galeri
Büyük Görsel
Fiyat Aralığı
275.000 - 1.202.000 TL
Teslim Tarihi
Mart 2014
m² Aralığı
57 - 2000 m²
Emlak Tipi Seçenekleri
6 Kişi   Tüm Kat   5 Kişi   7 kişi   8 Kişi   10 Kişi   17 Kişi   
 • Proje ve İnşaat Firması Hakkında Bilgi

  OFİS SEKTÖRÜNE YENİ BİR SOLUK: KARTAL LAPİS HAN


  57 metrekareden başlayıp, 2.000 metrekareye kadar birleşebilir ofis alanlarından oluşan Lapis Han, 2014 yılı mart ayında son kullanıcıya teslim edilecek.


  1948’den bu yana Türk sanayisinin önemli aktörlerinden biri olan Gürallar Grubu’nun, gayrimenkul geliştirme alanındaki ilk ofis projesi “Lapis Han” İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kartal’da yer alıyor.


  32.000 metrekare inşaat alanına sahip, 57 metrekareden başlayıp, 2.000 metrekareye kadar birleşebilir 156 adet ticari ofis alanlarından oluşan Lapis Han yalnız mimarisi ile değil, tüketicilere sunduğu hizmetlerle de diğer ofis projelerinden farklılaşıyor.


  156 adet ticari ofis yer alıyor


  Kartal’da E-5 aksı üstünde tam Soğanlık metro istasyonunun çıktığı noktada yer alan Lapis Han, Anadolu yakasındaki 8 adliyenin bir araya getiren dünyanın en büyük adalet sarayı olarak kabul edilen İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na 700 metre mesafede bulunuyor.


  57 metrekareden başlayıp, 2.000 metrekareye kadar birleşebilir ofis alanlarından oluşan Lapis Han’da farklı büyüklüklerde 156 adet ticari ofis yer alıyor. 8 kattan oluşan projenin alt katında çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alışveriş üniteleri, cafe ve restoranlar bulunuyor.


  Mart 2014’te teslim ediliyor


  2014 yılı mart ayında son kullanıcıya teslim edilecek olan Lapis Han’ın mimari projesi, çağdaş mimarinin en önemli temsilcilerinden Nevzat Sayın tarafından gerçekleştirildi. Projenin yangınla ilgili danışmanlık hizmetlerini İstanbul Teknik Üniversitesi, coğrafi etkilerle ilgili danışmanlık hizmetlerini ise Yıldız Teknik Üniversitesi sağladı.


  Güçlü jeneratör, merkezi uydu sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve VRV altyapısı, akıllı bina otomasyonu gibi teknik ünitelerle maksimum konfora sahip olan Lapis Han’da elektronik ve mekanik üniteleri en az enerji kullanılacak şekilde tasarlandı.


  2.el yönetim hizmeti de veriliyor


  Özellikle orta ve küçük ölçekli ofis kullanıcılarının ihtiyaç duyabilecekleri her türlü konforu sunan Lapis Han’da, ofislerde çık sık kullanılmayan toplantı ve video konferans odalarını, ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Ayrıca, yine her katta bulunan arşiv odalarında her ofis sahibine özel bir arşiv alanı veriliyor. Lapis Han’ın ofis sahipleri, dilerlerse binanın asistan hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra, isteyen ofis sahipleri, mülklerini kiralamak veya yeniden satmak isterlerse, kendilerine 2.el yönetimi hizmeti de sunuluyor.


  Adalar ve deniz manzaralı ofisler


  8 kattan oluşan Lapis Han’ın alt katında da restoran/kafeterya alanı ve alışveriş üniteleri yer alıyor. Lapis Han’da çalışanlar, binadan çıkmadan, yeme/içme, kırtasiye, banka gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Binanın 1. katından sonra bulunan adalar ve deniz manzaralı ofisler keyifli bir ofis ortamı yaratıyor.


  Kreş ve etüd odaları ile bir ilke imza atıyor


  Brüt 3,40 mt, net 3,10 mt kat yüksekliği ile ferah bir çalışma ortamı sağlayan Lapis Han; geniş iç avluları, dikey bahçeleri, yatay bahçeleri ve terasları ile çalışanlara yeşil ve ferah bir iş ortamı vaad ediyor. Projenin tamamında, 1.090 metrekare kat bahçesi, zemin üzerindeki 8 katın tamamında dikey bahçeler ve 1.100 metrekarelik avlu yer alıyor.


  Lapis Han’da Ofisten çıkmadan yaşayabilirsiniz


  Kullanıcılara daha iyi ortamlar sağlamak, daha mutlu ve daha verimli çalışanlar yaratmak için tasarlanan Lapis Han, bünyesinde bulunan kreş ve etüd odaları ile ofis sektöründe bir ilke imza atıyor. Kapalı yüzme havuzu, squash, fitness center, sauna, mini golf sahası ile geniş spor alanlarına sahip olan Lapis Han, çalışanlarına keyifli bir iş ortamı sağlıyor.