العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"Hasoğlu Yapı 2013'e HazırHasoğlu Yapı, 2013 Yılına Yeni Projelerine Hız Vererek ve Satış Kadrosunu Güçlendirerek Giriyor.


Güvenirliliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin birarada bulunduğu yapılara imza atan Hasoğlu Yapı, yönetim kadrosuna yeni isimleri dahil ederek altyapısını güçlendiriyor. Yeni döneme iddialı projeler ile girecek olan Hasoğlu Yapı, bu bağlamda satış kadrosunu güçlendirerek Deniz Ömür’ü bünyesine kattı.


Hasoğlu Yapı Satış Müdürü olarak göreve başlayan Deniz Ömür, son olarak İnanlar İnşaat’ın Esenyurt ve Halkalı da inşaa ettiği projelerinde Satış Koordinatörü olarak görev yapmıştı.


Genç ve dinamik bir kadroyla yeni döneme hazırlandıklarını belirten Hasoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever; “Newista Life Başakşehir ve Newista Residence Esenyurt projelerimizin satışı hızla devam ediyor. Son olarak katıldığımız KORİAD Kongresi bizim açımızdan çok verimli geçti ve 30 dairenin satışını gerçekleştirdik. Yeni dönemde çok daha kapsamlı projelerimize start vereceğiz. Diğer taraftan yine İstanbul’da en gözde lokasyonlarda yeni projelerimizi 2013 yılı içerisinde hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu doğrultuda satış kadromuzu güçlendirerek 5 kişiden oluşan satış ekibimizin başına tecrübeli bir ekip lideri transfer ettik.”


Hasoğlu Yapı Satış Müdürü Deniz Ömür, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Ömür, daha sonra sırasıyla Özyazıcı İnşaat, Enkay Grup, Arıkan Yapı ve İnanlar İnşaat’ta Satış Müdürü ve Satış Koordinatörü olarak görev aldı.


Hasoğlu Yapı hakkında:


Hasoğlu Yapı, gayrimenkul geliştirme, inşaat-taahhüt, finansman, enerji ve madencilik alanlarında faaliyet gösteren bir Hasoğlu Grup kuruluşudur. 1986 yılında Gaziantep’te Sever İnşaat adı altında başlayan Hasoğlu Yapı, bugün hem yurt içinde hem de yurt dışında 100’e yakın projeyi hayata geçirmiştir. Konut, iş merkezi, alışveriş merkezi, eğitim kurumu, hastane gibi birçok farklı alanda yüksek kalite standartlarında projelere imza atmış olan Hasoğlu Yapı bugün bini aşkın çalışanı ile, alt yükleniciler ve çözüm ortaklıkları da dâhil edildiğinde 10.000’den fazla kişiye doğrudan ve dolaylı istihdam sağlamaktadır.


Hasoğlu Yapı tüm faaliyetlerini; ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri çerçevesinde “insana ve doğaya saygı” ilkesiyle sürdürmektedir. “Yaşam alanları inşa etmenin büyük sorumluluğu” tüm ticari hesapların üstünde tuttuğumuz Hasoğlu Yapı’nın vazgeçilmez prensibidir.