العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"GLOW3 sakinleri 2013’e merhaba dediÇekmeköy’ün elit yaşam merkezi GLOW3 sakinleri MOM Yapı’nın düzenlediği bir Yılbaşı partisinde bir araya geldi. 2013’ü keyif dolu bir etkinlikle karşılamak amacıyla düzenlenen geceye, MOM Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Gaye İntepe de katıldı.


GLOW3 projesinin mimarı MOM Yapı, düzenlediği etkinlik ve buluşmalarla satış sonrasında da GLOW3 sakinlerinin yanında oluyor. MOM Yapı, düzenlediği Yılbaşı gecesiyle tüm GLOW3 sakinlerinin yanı sıra, GLOW3 ailesine katılmaya hazırlanan konuklara da oldukça eğlenceli anlar yaşattı.


GLOW3 sakinlerinin bir araya geldiği ve sevdikleriyle keyifli dakikalar geçirdiği gecede, MOM Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Gaye İntepe de konuklarla buluştu. İntepe, MOM Yapı’nın, GLOW3 sakinlerinin her aşamada yanında olduğunu ve GLOW3 ailesini daha fazla bir araya getirmek ve samimi ilişkilerin olduğu bir yaşam merkezi yaratmak için bu tarz sosyal etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini söyledi.


Diğer yandan GLOW3 projesinin kalan son konutlarına olan ilgi Yılbaşı gecesinde de sürdü. Gecenin katılımcıları GLOW3 projesini daha yakından tanıma imkanı ve konutları inceleme fırsatı buldu.


Huzur ve rahatlığın bir araya geldiği bir dünya: GLOW3


Sosyal yaşam olanaklarıyla da dikkat çeken GLOW3’ün açık alanlarında yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, iç bahçe çocuk oyun alanı, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Dış bahçede, çocuk oyun alanı ve açık fitness alanının yanı sıra basketbol, tenis, voleybol ve futbol gibi spor aktiviteleri için tasarlanmış 2 adet üniversal oyun sahası GLOW3 sakinlerinin açık havanın keyfini çıkarmasını sağlıyor. Kapalı alan aktiviteleri için sunulan tesisler arasında ise çocuk oyun alanı, masa tenisi, langırt, PlayStation, bilardo ve hobi alanı bulunuyor. Havuz cafe, fitness alanı, saunalar, soyunma odaları, dolaplar ve duşlar da GLOW3’ün sunduğu kapalı sosyal alanlar arasında yer alıyor.


Lokasyonu itibariyle de birçok ulaşım olanağına sahip olan GLOW3, Şile Otobanı’na ve yapımı hızla devam eden Üsküdar-Alemdağ metro durağına yürüme mesafesinde.


MOM Yapı hakkında:


Bir Avrupa Holding kuruluşu olan MOM Yapı, gayrimenkul geliştirme ve inşaat şirketi olarak faaliyetlerine 2008 yılında başlamıştır. Avrupa Holding’in uzun yıllara dayanan başarılı geçmişinden gelen gücünü ve büyük ölçekli ofis binaları inşasındaki tecrübesini arkasına alan MOM Yapı, yenilikçi yaklaşımı ve dinamik anlayışıyla sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. İlk konut projesi olan ‘GLOW3’ün yapımına 2010 yılının ilk çeyreğinde başlayan MOM Yapı, 239 daireden oluşan projeyi 2012 yılının Haziran ayında tamamlamayı hedeflemektedir. Çekmeköy Bölgesi’nde kolay ulaşılabilen bir konumda bulunan GLOW3, sakinlerine kaliteli ve güvenli bir yaşamın tüm olanaklarının bir arada bulunduğu bir yaşam alanı sunmaya hazırlanmaktadır. GLOW3’ün marka dekorasyonlu, buzdolabı hariç tüm mutfak eşyaları ile birlikte teslim edilecek dairelerinde yaşayacakların yapmaları gereken tek şey hareketli mobilyalarını taşımak olacak. GLOW3’te yer alan dairelerin satışına projenin başlangıç aşamasında değil, tamamlanmasına kısa bir süre kala başlanmış olması, MOM Yapı’nın finansal gücünün önemli bir kanıtı olarak gösterilmektedir.