العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Bir Emlak Aldığınızda İhtiyacınız Olabilecek Ürün ve Hizmetler"
İletişim
FATİH KIRAL MOBİLYA-DEKORASYONX


Adres : Cemil Topuzlu Caddesi No 16, Selamiçeşme, İstanbul

Telefon : +90 216 3603443

E-posta : satis@fatihkiral.com

Web : http://www.fatihkiral.com

FATİH KIRAL MOBİLYA

Ev Aksesuar, Mobilya Ev, Mobilya Ofis / İstanbul (Anadolu), Türkiye
Büyük Görsel
  • Firma Hakkında

    "Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon" olarak yaşadığınız mekanlara anlam katabilmek adına 30 yıldır kalite, estetik ve konfordan taviz vermeden hizmet sunuyoruz. Kendi koleksiyonlarımız dışında; Amerikan, İtalyan ve Avrupa’nın önde gelen diğer önemli markaların koleksiyonlarını da siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.


    "Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon" olarak klasik mobilya koleksiyonlarımızın sergilendiği İstanbul’da 8 katlı Bostancı mağazamız, Cemil Topuzlu Caddesinde ikisi ithal markaların koleksiyonlarının, birisinde ise kendi koleksiyonlarımızın sergilendiği üç ayrı mağaza ve Levent’te ithal markaların koleksiyonlarının sergilendiği bir villa mağazamız ile hizmet veriyoruz. Antalya’da ise; 2008 yılından bu yana, tüm ürün gamını kapsayan mağazamız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz."Kids by Fatih Kıral" adıyla, İstanbul’da; Levent ve Cemil Topuzlu caddesi üzerindeki mağazalarımız ve Ankarada’da bulunan bayimizde; Amerika’nın en büyük mobilya üreticisi Stanley’in her yaştan çocuk mobilyalarını sizlere sunmaktayız.


    Mobilyanın dışında; odalarınızın şıklığını tamamlamak için ihtiyacınız olabilecek benzersiz aksesuarları, tekstil ürünlerini, duvar kağıtlarını ve kişiye özel halıları da siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.


     

  • Ulaşım