العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"


BEYAZ YAKA EVLERİ

Meram, Konya, Türkiye
Planlar
Galeri
Büyük Görsel
Fiyat Aralığı
120.000 - 150.000 TL
Teslim Tarihi
Haziran 2013
m² Aralığı
90 - 120 m²
Emlak Tipi Seçenekleri
1+1 Dubleks   2+1 Dubleks   
 • Proje ve İnşaat Firması Hakkında Bilgi

  Beyaz Yaka Evleri Konya'nın doğal, huzurlu ortamı ve temiz havası ile en nezih semtlerinden Meram'ın Yaka bölgesinde Aziz Mahmut Hüdai Caddesi ve Alkut Sokak'a cepheli 2100 metrekare arazi üzerine kurulacak olan 18 dubleks stüdyo daire ve 2 iş yerinden oluşan bir projedir. Kapalı otoparkı ve iç bahçesi ile güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı sunacak olan projemiz modern ve estetik yapısıyla Konya'nın konut vizyonunda çıtayı yükseltecektir.


  Proje Detayları


  6 alt dubleks 2+1 ve 12 üst dubleks 1+1 daire ile 2 işyerinden oluşan, yeşil alan ve süs havuzlarıyla bezenmiş iç bahçesi ve kapalı otoparkıyla elit, özel bir proje Beyaz Yaka Evleri. Meram Yaka'da beyaz yakalılar için tasarlanmış estetik, özgün bir konsept. Hayatınızda beyaz bir sayfa...


   Meram Tıp Fakültesi Hastanesi, Meram SGK Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Medline Hastanesi, Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi, Medicana Konya Hastanesi ile Meram Bölgesindeki diyaliz ve rehabilitasyon merkezlerinin orta noktasında, şehrin tüm imkanlarına çok yakın ama gürültü ve karmaşasından uzak bir ortamda günün stresini atmak isteyen doktorlar, akademisyenler ve üst düzey yöneticiler için iyi bir yatırım ve ideal bir yaşam alanı Beyaz Yaka Evleri.


   Yeni Bir Yaşam Tarzı !


   Temiz bir hava, sakin ve nezih bir semt, huzurlu bir yaşam alanı Beyaz Yaka Evleri. Aynı zamanda şehir merkezine 5 km. uzaklıkta ve toplu taşıma hattı üzerinde. Konya'da geçici sürelerle ikamet edecek olan, sık seyahat eden veya yolu düştüğünde bir konaklama imkanı olsun isteyenler için ideal bir seçim möbleli Beyaz Yaka Evleri. Konforlu, kullanışlı, kaliteli ve en önemlisi ekonomik.


   Estetik mimari ve dekorasyon !


   Dış ve iç görünümleriyle bambaşka bir tarz sunan Beyaz Yaka Evleri, vizyon ve zevk sahibi, estetik beklentileri de olan, farkını her alanda ortaya koyan beyaz yakalılar için dünya trendleri takip edilerek tasarlandı. Laminant parke, şık oturma ve tv grubu, amerikan mutfak, şirin bir banyo, sade ve rahat yatak odaları, keyifli bir ışıklandırma, halıdan duvara, perdeden dolaplara her noktasında doğal malzeme ve özgün tasarımlarla bavulunuzu alıp yaşamaya geleceğiniz mekanlar oluşturduk. Özel tasarım ve üretim mobilyalar kullanılarak döşenen dairelerimiz tüm ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte. İç bahçe ve havuz manzaralı geniş balkonlarımız, bahar ve yaz aylarında size ferah bir tatil esintisi yaşatacak.


  Güvenli ve konforlu !


  Kapalı otopark ve güvenlik önemli bir ayrıcalık. Çocuklarınız sitemizin bahçesinde güvenle vakit geçirecek, misafirlerinizle keyifli sohbetleriniz olacak.


   İyi bir yatırım !


   Yatırım yapmak, birikimini gayrimenkul ile değerlendirmek isteyenler için eşsiz bir seçenek Beyaz Yaka Evleri. Yüksek kira bedeli ile satış fiyatı amortisman süreleri Konya ortalamalarının çok altında olan dairelerimiz kazançlı bir yatırım imkanı sunuyor.


  Şirkete Genel Bakış


   42034 Yapı Tasarım Ltd. Şti. Konya yapı ve inşaat sektöründe deneyim sahibi olan Ünal Ailesi ile 1944 yılından bu yana ticari hayatına bir çok sektörde devam eden İstanbul merkezli Akaylar Grup'un Konya Yatırım Ofisi ortak girişimi olup 2012 yılında kurulmuş ve ilk projesi olan Beyaz Yaka Evleri ile Konya'nın konut vizyonuna yeni bir açılım yapma niyetiyle işe başlamıştır.