العربية русский English Türkçe Ana Sayfa
"Tüm Yeni Konut ve Ofis Projelerinin Buluşma Noktası"


AĞAOĞLU MY OFFICE 212

Bağcılar, İstanbul (Avrupa), Türkiye
Showroom
Planlar
Vaziyet Planı
Galeri
Büyük Görsel
Fiyat Aralığı
349.000 - 627.000 TL
Teslim Tarihi
Aralık 2011
m² Aralığı
83 - 126 m²
Emlak Tipi Seçenekleri
1+1   2+1   
 • Proje ve İnşaat Firması Hakkında Bilgi

  Ağaoğlu, konut sektöründeki üstün nitelikteki yapı anlayışını şimdi de iş hayatına taşıyor.


  My Office 212’yi iş dünyasının hizmetine sunuyor. Evinizin sıcaklığının, ofisinizin kalite ve konforu ile bir araya geldiği Ağaoğlu My Office 212’de 80 m2 ile 800 m2 arasında değişen ofis seçenekleri bulunuyor.


  Housekeeping hizmetinden concierge hizmetine, sağlık kulübünden ücretsiz araç servisine kadar ihtiyacınız olan onlarca servis, 5 yıldızlı hizmet anlayışıyla iş hayatının profesyonellerine kusursuz bir şekilde sunuluyor.


  Ağaoğlu My Office 212, Avrupa yakasında iş dünyasının yerli ve yabancı birçok işletmesine ev sahipliği yapan, merkezi bir lokasyonda yer alıyor. Sosyal çevreye olan yakınlığı ve şehrin önemli noktalarına kolay ulaşım imkanı sunmasıyla, size şimdiden çok karlı bir yatırımın kapılarını açıyor.


  İster 80 m2 ister 800 m2


  My Office 212, 80 m2 ile 800 m2 arasında değişen ofis seçenekleriyle, kendinize en uygun olan çalışma ortamını seçme imkanı sunuyor.


  AĞAOĞLU ŞİRKETLER GRUBU


  1981 yılında temelleri atılan Ağaoğlu Şirketler Grubu kurucusu Ali Ağaoğlu’nun felsefesiyle 31 yılı geride bırakmıştır. Ağaoğlu Şirketler Grubu, kurulduğu 1981 yılından bu yana, inşaat, enerji ve turizm sektörlerindeki yatırımlarıyla Türkiye'nin en büyük ya¬tırım gruplarından biri haline gelmiştir. 31 yıllık güçlü kurumsal yapısı, ekonomik gücü, deneyimi ve yarattığı katma değer ile Türkiye’de inşaat sektörünün referans noktası olmuştur. Bugüne dek “MY” konsepti çerçevesinde 30 binin üzerinde konut üretmiştir.


  Ağaoğlu, Gayrimenkul sektörünün global krizin etkilerini en ağır şekilde hissettiği 2009 yılının şubat ayında Bahçelievler My City projesini satışa sunarak 2 haftada 1000 adetlik bir satış rekoruna imza attığı için üniversitelerin işletme ve pazarlama ile ilgili bölümlerince örnek vaka olarak incelemeye alınmıştır. Avrupa yakasında yer alan bir diğer proje My Town Ispartakule; tüketici beklentilerini sorgulayan anketin sonucuna göre şekillenmiş ve çok kısa sürede satışı tamamlanmıştır. Ataşehir'de Emlak GYO A.Ş.'nin arazisinde geliştirilen My World Ağaoğlu’nun bugüne kadar yaptığı en büyük projesidir. Ataşehir’in en değerli arazisinde yer alan, m² büyüklükleriyle ayrışan ve tamamlandığında 2535 konuttan oluşan My Towerland Ağaoğlu’nun bu bölgedeki ikinci büyük projesidir. Göyüzüne açılan kat bahçeleriyle benzersiz bir konsept proje olan Andromeda Plus, alanındaki en prestijli sertifikalardan olan Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik (LEED) Sertifikası adayıdır. Ağaoğlu halen 10 bin adet konut inşaatını aynı anda yürütmektedir.


  1988 yılından bu yana turizm sektöründe de yer alan Ağaoğlu Şirketler Grubu, Uludağ My Resort Otel ve 2011 yılı içerisinde bünyesine kattığı Kartanesi Otel’in yanı sıra şehir otelciliğinde de İstanbul'daki My City Otel ve My Village Residence ile hizmet vermektedir. Bodrum'da yapımına başlanan yeni proje ile Ağaoğlu Turizm Şehri, Türkiye'nin en büyük turizm kompleksi olacaktır.


  Enerji alanında da faaliyet gösteren Ağaoğlu Şirketler Grubu, özellikle yerli, doğal ve temiz enerji kaynağı olan rüzgâr, hidroelektrik ve jeotermal enerji projelerine öncelik vererek yenilenebilir enerji alanında gerçekleştireceği çalışmalar için 1,5 milyar dolar tutarında yatırımı programına almıştır. Ağaoğlu, milli enerji kaynaklarımıza yönelerek, 2015 yılında rüzgârda 600 MW, hidroelektrik santrallerinde 200 MW, termikte 250 MW güce ulaşmayı hedeflemektedir. Bu yatırımlarla yılda 5 milyar kWh elektrik enerjisi üretecektir.


  Alanında yenilikçi ve lider konumda olan, sosyal sorumluluk alanında ve inşaat gayrimenkul alanında sayısız ödülün sahibi olan Ağaoğlu 1993'den beri dün¬ya genelinde uygulanan ve 86 ülkede yayınlanan 2010 Superbrands listesine giren tek Türk inşaat ve gayrimenkul şirketidir.